Zeynep Sungu
Nestle Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünü bitiren Zeynep Sungu; 3M, McDonald's, Turkcell gibi önemli markalarda pazarlama üzerine farklı pozisyonlarda görev yaptı. 2007 yılında Nestle kariyerine başlayan Sungu, 2016 Şubat ayından itibaren Nestle Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görevini sürdürüyor.

Elif Kaypak
Coca Cola Türkiye, Orta Asya ve Kafkasya İş Birimi Pazarlama Direktörü

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Elif Kaypak,
yüksek lisans eğitimini 1997 yılında Bradford Üniversitesi Avrupa Çalışmaları bölümünde tamamlayarak çalışma hayatına başladı. Kariyeri boyunca çeşitli yönetim pozisyonlarında görev alan Elif Kaypak, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörlüğü’nü yürütmektedir.

Barış Gökpınar
Samsung Electronics Türkiye Chief Marketing Officer

Ömer Barış Gökpınar, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. State University of West Georgia’da MBA programını tamamlayan Gökpınar, uzun yıllar Procter & Gamble, Vodafone ve Turkcell gibi şirketlerde marka yönetimi, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında yöneticilikler yaptı. 2016’dan bu yana Samsung Electronics Türkiye’de Kurumsal Marka ve Pazarlamadan Sorumlu
Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

Doğan Balamir Nazlıca
Yandex Türkiye Head of Sales
Sanatçı

Doğan Balamir Nazlıca gençlik yıllarını İsviçre’de geçirdi. İsviçre’den ayrılarak üniversite hayatına İstanbul’da devam eden Doğan Balamir Nazlıca, Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nazlıca, 2015’te Boston merkezli yazılım şirketi Solvoyo’da, ardından bir başka yazılım şirketi olan Paraşüt’te “Satış Direktörü” olarak kariyerine devam etti. Son çalıştığı 3 start up en iyi Euro Bulut ödülünü kazandı. Doğan Balamir Nazlıca, 17 Nisan 2017 tarihinden beri Yandex Türkiye’de satış direktörü olarak görevini sürdürüyor

Fatih Uysal
Kariyer.net Chief Executive Officer

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Uysal, kariyerine 1999 yılında Danone’de başladı. Uysal, şirketin Türkiye ofisinde birçok farklı markada sorumluluklar üstlendi ve 2006 yılında Danone Group Genel Merkezi’ne (Fransa) Global Pazarlama Müdürü olarak atandı. Fatih Uysal, yurt dışı görevindeki son yılını Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan Sorumlu Global CRM Direktörü olarak Hollanda’da geçirdi. 2010 yılında Türkiye’ye geri dönerek Vodafone bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Uysal, Şubat 2017 itibariyle online ortamdaki en büyük insan kaynakları platformu olan Kariyer.net’te Genel Müdür olarak görev yapıyor.

Eda Ocak
ThinkNeuro Kurucu/Partner

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Eda Ocak, kariyerine Accenture’da yönetim danışmanı olarak başladı. İnsan Kaynakları ve pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerine danışmanlık hizmeti veren Ocak, daha sonra ortaklarıyla birlikte Türkiye’nin ilk ve lider nöropazarlama şirketi olan ve 17 farklı ülkede hizmet veren ThinkNeuro’yu kurdu.

Serhat Gürcü
Youthworks Ajans Başkanı

Üniversiteden mezun olur olmaz 2004’te kurduğu Youth Republic, Türkiye’de hedef kitle uzmanlığına dayalı ajans modellerinin öncüsü ve pazarının lideri oldu. On yıl boyunca ajansın liderlik görevini sürdüren Gürcü, Fortune dergisinin tüm iş alanlarından girişimci lider ve yöneticilerin seçildiği “40 Yaş Altı 40 Yönetici” listesinde, beş yıl üst üste yer aldı. Kariyeri boyunca farklı sektörlerden; Vodafone, P&G, Unilever, Ülker, Finansbank, Eti, Tchibo, Boyner, Intel, Under Armour, Red Bull, Mondelez gibi firmalara hizmet veren Gürcü; Aralık 2015’te Youth Republic’ten ayrıldıktan sonra kurduğu yeni nesil yaratıcı ajans YouthWorks’te
Ajans Başkanı olarak kariyerine devam ediyor.

İrem Tüzünalper
Extra Loyalty Solutions Chief Executive Officer/Co-Founder

Emrah Gürsoy
LC Waikiki Mağazalar Süreç, Strateji ve Sistem Geliştirme Direktörü

Erdem Ertuna
DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi
Chief Marketing Officer


Erdem Ertuna liseyi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Fakültesi’nde tamamladı. Erdem Ertuna 2001 yılında Vaillant Isı San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nde çalışmaya başladı. 2002- 2006 yılları arasında Protherm Marka Müdürlü’ğü görevinden sonra, 2006-2008 yılları arasında Vaillant Group Romanya’da Ülke Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarına devam etti. 2008 yılı itibariyle Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Direktörü ve Ocak 2013 tarihinden itibaren yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Mahmut Akten
Garanti BBVA Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunu Özgür Tokgöz Altun, 2012-2016 yılları arasında Vodafone Türkiye'de Bireysel ve Kurumsal İş Birimleri Finans Direktörü olarak görev aldı, finans iş ortaklığı yapılanmasına, ticari birimlerin karar destek süreçlerinin geliştirilmesine ve birçok önemli projeye liderlik etti. Son olarak Hürriyet'te Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Özgür Tokgöz Altun, Ayrıca Yenibiriş, Spor Arena ve Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Üyeliklerini üstlendi. Özgür Tokgöz Altun Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı pozisyonunda görev alacak.

Özgür Tokgöz Altun
Vodafone Türkiye Chief Financial Officer

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Özgür Tokgöz Altun kariyerine 1997 yılında KPMG Cevdet Suner Denetim ve YMM A.Ş.'de denetim alanında başlamıştır. 2000 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.'de çalışmaya başlamış ve buradaki deneyimi boyunca raporlama, muhasebe, iç denetim alanlarında çeşitli yönetsel pozisyonlarda görev almıştır. Son olarak Finans ve Grup Kontrol Direktörü rolünde Turkcell Türkiye ve grup şirketlerinin raporlama, bütçeleme, finansal planlama ve iş kontrolü süreçlerinden sorumlu olmuştur. 2012 yılında Vodafone İletişim Hizmetleri A.Ş.'ne ticari birimlerden sorumlu Finans Direktörü olarak atanan Tokgöz Altun, çalıştığı süre boyunca finans iş ortaklığı yapılanması, ticari birimlerin karar destek süreçlerinin geliştirilmesine ve birçok önemli projeye liderlik etmiştir.

Ferhat Albayrak
Minoto Founder/Chief Executive Officer
DJ & Producer

İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Albayrak, küçük yaşlarından itibaren büyük ilgisinin olduğu otomotiv sektörüne Ferrari & Maserati ile girdi. Sonrasındaki 2 yıllık TOFAŞ macerasından sonra tekrar FerMas'a döndü ve burada genel müdürlüğe kadar yükseldi. 2014 yılında S&S Motors'un Genel Müdürü olan Ferhat Albayrak 2019 Nisan ayında Minoto'yu kurdu. Şu anda da Minoto CEO olarak görevini sürdüren Albayrak, ayrıca DJ ve Producer.

Emre Kurt
Mercedes-Benz Türk Head of Marketing

2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında çalışmaya başladığı Mercedes-Benz Türk'te çalışmaya başlayan Kurt, 2018 Aralık ayından itibaren Head of Marketing görevini üstlenmekte.

Ümit Arsoy
Beymen E-ticaret Direktörü

Kaan Kural
Basketbol ve E-spor Yorumcusu
Socrates Yazarı

Uğur Karakullukçu
Futbol Yorumcusu

Tansu Tuncel
Batesmotelpro Managing Partner

Volkan Öge
Batesmotelpro Managing Partner